SUPERSMILE BEYAZLATICI MACUN SUPERSMILE BEYAZLATICI MACUN

 Supersmile Profesyonel Beyazlatıcı Diş Macunu, Dünya çapındaki kozmetik diş hekimlerince tavsiye edilen 1 numaralı beyazlatıcı diş macunudur. Bu aşındırıcı olmayan, silissiz formül, florür, kabartma sodası ile müseccel Calprox© içeriğine ait hoş bir bileşimi içermektedir. Protein zarını (diş kiri oluşumuna ve lekelerin yapışmasına yol açan, dişler üzerindeki berrak yapışkan ince tabaka) çözdüğü ispatlanmış olan tek beyazlatıcı diş macunudur.Sonuç, (kuru bir diş fırçası ile kullanıldığında) 12 gün gibi kısa bir sürede,çay,tütün ve kırmızı şarap lekelerinin yol açtıkları lekeler dahil tüm yüzeysel lekelerin etkin şekilde ortadan kalkmasıdır.
 
Supersmile Beyazlatıcı Diş Macunu silis gibi sert aşındırıcılar içermez.
Supersmile ile aşırı ağarma veya regresyon riski olmadığı gibi duyarlılık tehlikesi de bulunmamaktadır.
 
Sadece birkaç günde çarpıcı sonuçların deneyimini yaşamak için dişlerinizi sadece fırçalayın ve beyazlamasını sağlayın !
İlk Patentli Beyazlatıcı Diş Macunu.
Dişlerde oluşan kahve,çay,tütün,kırmızı şarap gibi gıda lekelerini gidererek,dişlerin 1 haftada doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur.
 
New York Üniversitesi tarafından yapılan klinik testlerde diğer Beyazlatıcı Diş Macunlarına göre %273 daha fazla beyazlattığı gözlemlenmiştir.

Missiouri Laboratuarı tarafından yapılan klinik çalışmalarda, plak (diş kiri) oluşumu önlemede 10 kat daha iyi sonuç vermiştir.
 
ADA'nın (Amerika Diş Hekimleri Birliği) müsade edilebilir aşındırma limit değerlerinden %74 daha az aşındırıcıdır.
 
Dolgulu, Kaplamalı, Beyazlatılmış, Takma, Telli ve tüm diş tiplerinde güvenle kullanılabilir.
Patentli formül Calprox© maddesinin dişlerdeki protein zarını (diş üzerinde kir ve leke yapışmasına yol açan ince tabaka) çözdüğü klinik çalışmalarca ispatlanmıştır.