Excilor Tırnak Kalemi

Tırnak Mantarı yeni bir çözüm de Genesis İlaçtan...


Excilor® tırnaktaki mantar enfeksiyonlarına nasıl etki etmektedir?
Ayak ve el parmak tırnaklarının en önemli bileşeni çoğu mantar için kullanılan preparatın nüfuz edemediği keratindir. Çoğu olgularda, mantarlar tedaviyi zor hale getirecek şekilde tırnağın altına doğru büyümektedir. 
Excilor® tırnak yatağını asitleştirerek tırnağın mikro-çevresini kontrol etmektedir. Excilor® tırnağın içine nüfuz edebildiğinden, tırnak içten dışa tedavi edilmektedir. Etkilenmiş olan tırnağın tamamen sağlıklı görünmesi için birkaç aylık süre gerekir. Ortalama olarak, ayak başparmağının tırnağı ayda 1,5 mm büyümektedir. Excilor® süratle tırnak pH’sını düşürerek mantarın büyümesi için uygun olmayan bir ortam yaratır. Ancak, hasar görmüş olan tırnakların yeniden uzaması için zamana ihtiyaç vardır. Excilor®’un etkinliği klinik deneylerle kanıtlanmıştır.

Kullanım Talimatları
Excilor®’u kullanmadan önce tırnağı iyice temizleyiniz ve eğer oje sürmüşseniz tamamen çıkarınız. 
Tırnağı ve tırnak kenarının altını tamamen ürünle kaplayacak şekilde kalemi kullanınız. Excilor®’un yaygın olarak tırnağa sürülmüş olduğundan emin olun.Çorap ve/veya ayakkabı giymeden önce tırnağın kurumuş olduğundan emin olun (1 veya 2 dakika ürünün tırnak üzerinde kuruması için yeterli olacaktır). Bu şekilde ürün tırnağa nüfuz edecektir. Uygulamanın ardından, tırnak altında bir karıncalanma hissinin duyulması oldukça normaldir; bu durum ürünün tamamen tırnağa nüfuz ettiğini göstermektedir. Enfekte alana sabah ve akşam birer kez olmak üzere günde iki kez uygulayınız. En iyi sonuç, enfekte alanın minimum üç ay tedavisi ile elde edilmektedir. En doğru yaklaşım tırnak tamamen iyileşene dek tedavi sürecine devam etmektir.
Ürünün uygulaması sırasında kalemi sertçe bastırmayınız. Buharlaşmasına engel olmak üzere her bir tedaviden sonra kalemin ucunun tamamen kapalı olduğundan emin olunuz.
Excilor® Kalem yaklaşık 400 uygulama için yeterlidir.

Ürünlere ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız...

http://www.kozmium.com/p/excilor-tirnak-mantari-kalemi